Gece evine hoş geldin! Gece seni seçti. Tanrıça'nın eli üzerinde olsun! Kutsanmaya..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
RPG KOYMAYAN ÜYELER 'İNSAN' OLACAKTIR! RPG'NİZİ KOYUP PUANLATTIKTAN SONRA FARKLI BİR RÜTBE ALABİLİRSİNİZ.. LÜTFEN HERKES BAŞVURULARINI YAPSIN! ÜYE OLDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ Smile

Paylaş | 

Özel Güç Başvuruları

YazarMesaj
Fiona Rosalié Bathory
Kurucu Admin | Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri | 4. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 100
Kurucu Admin | Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri | 4. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 100

MesajKonu: Özel Güç Başvuruları   Çarş. Haz. 09, 2010 3:59 pm

Ad-soyad:
Karakteriniz:
Hobileriniz-fobileriniz:
Sizce Nyx neden size bu gücü bağışladı:
Bu gücün kurgunuza nasıl bir katkısı olacak:
kendinizi en rahat hissettiğiniz ortam:

şeklinde başvurunuz..

Admin | 6. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 100
Admin | 6. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 100

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvuruları   Perş. Haz. 10, 2010 12:19 pm

Ad-soyad: Meg Katie March

Karakteriniz:Sinirliyimdir. Fazlasıyla güzelliğime düşkünümdür. Oda arkadaşım bunu gayet iyi bilir. Bazen ukala ve küstah olabilirim ama birisini sevdiğimde onun için yapamayacağım şey yoktur. Fazla duygusal ve fazla kıskancımdır. İntikam için yapamayacağım şey yoktur. Eğer bana yapılan kötülüğü unuttuğumu sanıyorsanız ve bunu benim sessiz ve cana yakın davranışlarımdan çıkardıysanız benden size bir uyarı ; yürürken arkanızı kollayın. Unutmayın ki fırtına daha başlamadı.

Hobileriniz-fobileriniz: Örümceklerden biraz tırsarım. Hayvanları çookkk severim ama yükseklik korkum var.

Sizce Nyx neden size bu gücü bağışladı: Nyx benim özel olduğumu başından beri biliyor. Ben özel ve güçlü bir kişiliğe sahip olduğum için seçildim.

Bu gücün kurgunuza nasıl bir katkısı olacak: Benim gücüm (eğer doğru gücü tahmin ediyorsam) kurgunun akışını etkileyecek.

Kendinizi en rahat hissettiğiniz ortam: Yalnız, karanlık ve ay ışığı bulunması yeterli.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör http://www.asilkan.yetkinforum.com
Fiona Rosalié Bathory

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvuruları   Perş. Haz. 10, 2010 9:33 pm

Şimdi hayatım şöyle bir şey var. Element alabilirsin ama hem element hem özel güç alamazsın. 2 ünlü istiyorsan yeteneğin ilizyon olmalı.. Karar vermen gerek?

O zaman ilüzyonla ilgili bir şey yap yada kahinlik gibi bir şey Smile

Tsi-sgili prensesi | 6. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 90
Tsi-sgili prensesi | 6. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 90

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvuruları   Paz Haz. 13, 2010 9:36 pm

Ad-soyad: Violet Melissa Bathory
Karakteriniz: Kötü. İntikamcı. Acıya aşık. Karanlığa aşık.
Hobileriniz-fobileriniz: Işıktan nefret ederim. Fobimdir. Hiçbir şeyden korkmam. Karanlık ve acı hobimdir.
Sizce
Nyx neden size bu gücü bağışladı: Çünkü fazla iyilik dolu ve doğru yolu seçeceğime (haha) inanıyor. ki ben zaten doğru yoldayım..
Bu gücün kurgunuza nasıl bir
katkısı olacak: İyi katkısı olacak Very Happy ama sadece benim için tabii.. ahahahah!
kendinizi en rahat hissettiğiniz ortam: Heryerde iyi hissederim aslında. Tanrıça'nın yada onun izlerinin olduğu yerler dışında..

---
Sen tıpkı annen gibisin. Özel gücün: Düşünce gücüyle acı çektirmek. Düşünce gücüyle öldüren birinin kızına göre bir yetenek.
Kullanıcı profilini gör
Richélle Sierra Clodiæ
6. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 85
6. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 85

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvuruları   C.tesi Haz. 26, 2010 5:21 pm

6.sınıf olacağım =)

Ad-soyad: Richellé Sierra Clodiæ

Karakteriniz:
♣️
Fazla yalnız kalmayı sevmez. En büyük fobisi yalnızlıktır ona göre...
♣️
Utangaçtır. Fazla tanımadığı kişilerin yanında fazla konuşamaz. Beyaz teni utangaçlığını ele verir.
♣️
Kararlı bir yapıya sahiptir. Yapacağım dediyse yapar. Pes etmek onun huyu değildir.
♣️Bağlıdır. Yani birine bağlandı mı kopması ona acı verebilir ama imkansız değildir.
♣️ Tam bir erkek düşmanıdır. Güzel olması bir çok erkeği başına toplasa da o onları geldikleri gibi geri yollamayı bilir. Bütün kızları elde edebileceğini düşünen erkeklere sinir olur. Ama biri onun için çok özeldir. O da Castor...
♣️
Genelde sevecedir. Herkese güler ama çoğu Slytherliyi sevmez. Ayrıcalıkalr yok değil.Tiyatroculuğa bayılır.

Hobileriniz-fobileriniz: Benim her yaptığım benim için hobidir. Ama en büyük hobim kılıktan kılığa girmektir. Fobisi yalnızlıktır.

Sizce Nyx neden size bu gücü bağışladı: Nyx bana bu gücü bağışladı çünkü ona olan bağlılığım ve zeki oluşum bu gücü Aydınlık adına çok iyi bir şekilde kullanacağıma inanıyor. Bu güç için beni seçti çünkü en uygun onu -gücümü- kullanacak olan benim.

Bu gücün
kurgunuza nasıl bir katkısı olacak:
Bu güç ile daha iyi rpler yazabileceğim. Bu güç sayesinde Ny yani iyliğe daha iyi savunacağıma inanaıyorum. Kurgumun daha da güçleneceğini biliyorum.

Kendinizi
en rahat hissettiğiniz ortam:
Kütüphanelerde bulunmayı severim. Bunun dışında daha çok Tiyaro salonunda bulunmayı severim.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör http://goddessida-rpg.forumotion.com/
Fiona Rosalié Bathory

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvuruları   C.tesi Haz. 26, 2010 5:35 pm

Richélle Sierra Clodiæ!
Senin özel gücün kısa süreliğine dış görünüşünü (gözleri haricinde) değiştirebilme.
2 ünlün olacak. Ünlülerinin başvurusunu yapmalısın. Aramıza hoşgeldin (tekrar)

Yüksek Moderatör | 5. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 85
Yüksek Moderatör | 5. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 85

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvuruları   Perş. Tem. 01, 2010 3:26 pm

En Sessiz Şekilde Bile Konuşulsa Duyabilmek

Ad-soyad: Nerissa Elit

Karakteriniz: Müzik aşığı, Neşeli, Çoook Meraklıyımdıır ! Şifre çözmeye bayılırım. Sorunları halletmekte üstüme yoktur.

Hobileriniz: Müzik dinlemek, Herhangi bir müzik aleti çalmak, şarkı söylemek, bulmaca çözmek...

Fobileriniz: Duyduklarımın ne olduğunun sorulması.(Ne duyduğumu söylersem kötü şeyler olabilir-benim yüzümden).

Sizce Nyx neden size bu gücü bağışladı: İlerde olabilecek kötü olaylar için öznceden hazırlık yapmak amaçlı.

Bu gücün kurgunuza nasıl bir katkısı olacak: En az 5 puan yükselirim (:

kendinizi en rahat hissettiğiniz ortam: Sessiz Ortamlarr
Kullanıcı profilini gör
Fiona Rosalié Bathory

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvuruları   Cuma Tem. 02, 2010 12:15 pm

Nerissa Elit. Özel gücün 'istediğin herşeyi duyabilmek'
Sitemiz yeni olduğu için istenen özel yetenekleri veriyoruz, ama herkes istekte bulunmasın.

5. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 70
5. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 70

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvuruları   Çarş. Tem. 07, 2010 5:04 pm

Ad-soyad: Viollette Elenore Laforét
Karakteriniz: İyi huylu, hafif uçuk, sevecen, sempatik ama yeri geldiğinde aşırı özgürlükçü ve asi biriyimdir. ( Lejantımda daha ayrıntılı açıklarım . ) Çok yönlü bir kişiliğim vardır.
Hobileriniz-fobileriniz: Fobim yok. Hiçbir zamanda olmadı. Hobilerim ise sanat edebiyat felsevik şeyler. Ensturman çalmak, alışveriş, sinema. Roman okuyup yazmak. Normal ve adrenalin dolu sporlar. Binicilik, eskrim, drama şiir vb. Bütün dillere aşırı yatkınlık.
Sizce Nyx neden size bu gücü bağışladı: Herkes geçmişte hata yaptığı için, gelecekte ki hayatlarını yamuk bir yolda süründürür. Benim ve yakınlarımın hayatı da öyleydi. Değer verdiğim insanlar için her şeyi yapabilirim. Geçmişileri düzeltmek herkes için çok iyi olacaktı. Olgun kararlarım ve çok yönlü bakış açım Nyx' i onun yolundan hiçbir zaman ayrılmayacağıma ama şu an zor günler geçirdiğim için kararsız kaldığıma ikna etmişti. Yeri geldiğinde ve belirli şeyler kullanacağımı biliyor.
Bu gücün kurgunuza nasıl bir katkısı olacak: Çok büyük bir katkısı olacak . KEsinlikle okunmaya değer . Okuyunda görün . ;D
kendinizi en rahat hissettiğiniz ortam: Ayaklarımın nemli toprağa bastığı heryer . Ne kadar toprakla bir gücüm olmasada onun güvenliğini seviyorum.

Tebrikler! Tanrıça seni kutsamış. Yeteneğin geçmişe giderek her hangi bir varlığın o zamanki hareket, davranış,
duygu ve düşünce, bakış açısı gibi şeylerini yönlendirip geleceği
düzeltmek.. Fakat bir bedeli var. Değiştirdiğin gün hafızandan tamamen siliniyor.
Admininiz: Fiona Rosalié Bathory
Kullanıcı profilini gör
Lydia Madeleine Gloom
Yüksek Rahibe | Vampir Sosyolojisi Profesörü | Güç seviyesi: 90
Yüksek Rahibe | Vampir Sosyolojisi Profesörü | Güç seviyesi: 90

MesajKonu: Geri: Özel Güç Başvuruları   Salı Tem. 13, 2010 6:31 pm

yüksek rahibe olduğum için tanrıçayla görüşebilme gücünü istiyorum mümkünse.

Kabul edildi fakat lütfen bir dahaki sefere özel güç için kendi isteğinizde bulunmayın.

Sen etrafına 5 elementin çemberini kurarak Tanrıçayla görüşebilirsin. Fakat bu muazzam gücün bir bedeli var. Çemberin içine kanından birkaç damla akıtmalısın.

Admininiz: Meg Katie Volterras
Kullanıcı profilini gör

Özel Güç Başvuruları
1 sayfadaki 1 sayfası