Gece evine hoş geldin! Gece seni seçti. Tanrıça'nın eli üzerinde olsun! Kutsanmaya..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
RPG KOYMAYAN ÜYELER 'İNSAN' OLACAKTIR! RPG'NİZİ KOYUP PUANLATTIKTAN SONRA FARKLI BİR RÜTBE ALABİLİRSİNİZ.. LÜTFEN HERKES BAŞVURULARINI YAPSIN! ÜYE OLDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ Smile

Paylaş | 

Büyük Sırlar

YazarMesaj
Meg Katie Volterras
Admin | 6. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 100

MesajKonu: Büyük Sırlar   Paz Tem. 25, 2010 10:52 am

... Çaylaklar korkuyla cesaret arasındaki ince ve bir o kadar da kalın çizginin tam ortasında duruyorlardı. Acaba geri adım atıp çekilecekler mi yoksa büyük bir cesaretle ileriye mi adım atacaklardı ? Lydia Madeleine, Nyx ile görüşüyor sanki bir şeyler daha öğrenmek için çırpınıyordu. Bu kadar güçlü görünmese ağlayabilirdi. Meg Katie görüşlerini tarıyor, bir şeyler yakalamak istiyordu. Nyx ' ye yakarışlar yollayarak gelecek için daha ayrıntılı bilgi istiyordu. Fiona çemberini kurmuş, görünmez bir ürkeklikle ileriye bakıyordu. Elementlerini, çocuklarını çağırmıştı. Eğer yaralanan olursa elementlerin iyileştirici gücüne kanal olmayı göze almıştı. Ne pahasına olursa olsun ! Özel güçleri olan Karanlık Kızlar çabalıyordu. Fiona çemberinin dağılmayacağından emindi. Fiona gözlerini çemberin yanında duran Meg' e çevirdi. Meg gözlerini korkuyla açtı. Gözleri kızarmıştı, berbat bir haldeydi. Yüksek rahibe Meg' in yanına koşturdu.
" Meg Katie sana Tanrıçanın sesiyle soruyorum ne gördün ? "
" Sıcak, çok sıcak..."
Sonra Meg aniden sarsıldı. Görüş gelmişti. Kalona' yı görüyordu. Tsi- Sgili' yi ve aralarındaki Fiona' yı. Çember üyelerinden ateşi ve suyu yönetende Fiona' nın yanındaydı. " Hayırrr!!!! "
Kızın çığlığı heryeri sarsmıştı. Fiona döndü ve
" Onlarla gitmene izin vermeyeceğim. " diye bağırdı Meg. Fiona Meg' e şaşkın şaşkın bakıyordu. Yüksek rahibe tekrar sordu :
" Meg Katie, sana Tanrıçanın sesiyle soruyorum ne gördün ? "
" Birinci görüşte yanıyorduk. Hepimiz bir buğday tarlasının içindeydik. Fiona' da bizleydi. İkimiz ve özel güçleri olanlar yanıyordu. Size seslendim ama yerdeki cansız bedeninizle karşılaştım. Kalona ben ve Fiona' ya eğer onla gitmeyi kabul edersek bizi oradan alacağını söyledi. Fiona' nın içindeki Aya Kalona diye haykırdı. Kalona bunu farketti ve kanatlarını açıp Fiona' yı oradan almaya uçarken Tsi-Sgili karanlıktan bir zinciri Kalona' nın boğazına bağladı. Bende Fiona' yı tuttum. Sonra aniden ikinci görüş geldi. Fiona ile birlikte ateş ve suyu yöneten çaylaklar Kalona' nın yanındalardı. Biz Gece Evi olarak Tsi- Sgili' yle savaşırken Kalona ve Fiona gülerek bizi izliyorlardı. Sonra Fiona' nın yüzü değişmeye başladı. Çok güzelleşti. Sarı ile kahverengi arasında uzun saçlara, bembeyaz bir tene ve vücudu göz alıcı bir endama döndü. Fiona Aya' ya dönüşmüştü. Kalona iç çekerek Aya diye haykırdı. Ve sonra ben görüşten çıkarıldım."
Meg o kadar titriyordu ki doğru düzgün konuşamamıştı bile. Beyaz yüzü daha da beyazlamış cesede dönmüştü. Çaylaklar korkudan birbirleriyle fısıldaşıyor, telaşlanıyordu. Fiona bağırdı :
" Böyle bir şey asla olmayacak.Senin zırva ve bozuk görüşlerin yanlış! "
" Görüşlerimde hiçbir hata yok. Hem senin içinde büyükannelerinden gelen kötülük yatıyor Fiona. "
En iyi arkadaşlar kavga ediyordu. İnanılır gibi değil!
Lydia " Bunların hiçbirini bilemeyiz. Şimdi savaşa hazırlıklı olun! "

3 kız ateşle oynuyor. Eğer dikkat etmezlerse herkes YANACAK!

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör http://www.asilkan.yetkinforum.com
Meg Katie Volterras

MesajKonu: Geri: Büyük Sırlar   Paz Tem. 25, 2010 10:53 am

[Kurgumuz Kalona ve Tsi-Sgili gelince tekrar düzenlenecek ve kurguya eklenecek bir kaç kişinide çalışması yapılıyor. Şimdilik bu kurgu üzeriinden gideceğiz. Yani daha Kalona Gece Evi' ne saldırıya geçmei ama toprağın altından çıkıp Tsi-Sgiliyle başka bir yere geri dönmek üzere gitti.Kimse rpsinde Kalonanın veya Tsi-Sgilinin konuşmalarını yazamaz.Ek Olarak kendi özel kurgunuzuda rplerinize dahil edebilirsiniz.]

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör http://www.asilkan.yetkinforum.com

Büyük Sırlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ali izzet: Drina Seni Hatırlar/Tarık Sezai KARATEPE
» Yetkinforum sınırları hakkında...
» Forum Tablo Satırlarına Resim Ekleme