Gece evine hoş geldin! Gece seni seçti. Tanrıça'nın eli üzerinde olsun! Kutsanmaya..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
RPG KOYMAYAN ÜYELER 'İNSAN' OLACAKTIR! RPG'NİZİ KOYUP PUANLATTIKTAN SONRA FARKLI BİR RÜTBE ALABİLİRSİNİZ.. LÜTFEN HERKES BAŞVURULARINI YAPSIN! ÜYE OLDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ Smile

Paylaş | 

V i o l l e t t e ELenore L a f o é t !

YazarMesaj
Viollette Elenore Laforét
5. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 70

MesajKonu: V i o l l e t t e ELenore L a f o é t !   Salı Tem. 06, 2010 7:30 pm

Rüyalar.. Her zaman bir köprü gibi gelmiştir bana. Geçmişime değen bir köprü..

Hava çok güneşliydi ve gözlerimi açamıyordum. Büyük bir çayırlıktaydım. Üstümde deriden yapılmış bir tuvalet vardı. İnce ve straplez bir giysiydi. Bir tane kolye vardı boynumda. İpler boğazımı sıkmaya başlamıştı. Elim boğazıma gidince birkaç ipin sardığı bir et parçası hissetti. Kolye uzundu ki birkaç kere sarılmıştı. İpti ama deriden ve ucunda zümrütten bir hilal vardı. O kadar çok parlıyordu ki! Gözlerimi en az güneş kadar acıtmıştı. Ama neden bu kadar rahatsızdım ki? Rüyalarımda genelde hayal gördüğümü bilirim ama bu o kadar gerçekti ki..
Elimde ki zümrüt hilali çekerek kolyenin boynumdan kopmasını sağladım. Elime alarak iyice baktım. Artık daha fazla dayanamıyordum. Peki ama neye? Ne için?
Ayaklarım çıplaktı ve ıslak toprağa basıyordu. O'nu hissetmek o kadar iyi gelmişti ki! Ruhumda bir kıpırdanma hissettim. Güneş ise artık beni yakmıyordu. Tatlı bir yaz esintisi gibi derimde geziniyor ve her değdiği yere suyun ferahlığını akıtıyordu. Burnumda cilveleşen rüzgarın tatlı yoğunluğu dışında hiçbir şey hissetmiyordum.
Ayaklarım hareket etmeye başladı birden bire. Toprağı okşuyacak kadar yavaş ve hafif adımlarım isteğim dışındaydı. Gözlerimi açmaya çalıştım ama sanki çok güçlü bir yapıştırıcı bunu engelliyormuş gibi, açamıyordum. Ellerimin arasında hızdan kaynaklanan rüzgarın yoğunluğunu hissederken parmak uçlarımda ki parlak ve yakıcı enerji ayaklarıma doğru serinliyerek keskinleşiyordu. Sesler kulaklarıma dolarken suların şırıltıları baskın çıkıyordu. Gitgide artan bir arp sesi gibiydi..
Birden durdum. Bunu kendim yapıyordum. Biliyorum. Gözlerimi açtım ve başımı gökyüzünün saf mavisine doğru kaldırarak yeni bir görüşle bulutları keşfettim. Güneş' e bakıyordum ama içimden bir ses bunun son olacağını söylüyordu. Ve güneşten sanki bir kadın bana geliyormuş gibi hissediyordum. Ve evet! Gerçekten orada biri vardı. Gitgide yaklaştı ve pürüssüz beyaz ellerini alnımı üzerine koydu. Korkmuyordum ama şaşkındım. Yine de duruşumu bozmadım. Karşımda ki suliet buna engel olan tek nedendi. Ellerinin altında, alnımın tam ortasında bir karıncalanma hissettim. Yavaşça elleri gözlerimin üstünden geçerek onları kapattı. Göz pınarlarımdan elmacık kemiklerime.. Oradan çene kemiğime ve boynuma doğru uzandı. Parmak uçlarının değdiği her yerde bir keskinlik vardı. Ve sonra elleri uzaklaşmaya başlayınca birden panikledim. Göz kapaklarımın altından gördüğüm saf ışık gitgide azalıp güneşin artık yapay gelen ışığını tekrar savurunca yüzüme gözlerimi açtım. O'na ulaşmak için adım atmam yeterliydi. O da sanki bunu bekliyormuş gibiydi. Adımı atmamla birlikte bir uçuruma düşmem bir oldu. Işık' ından her uzaklaştığımda soluk bir dolunayın ışığı ele geçiriyordu beni. En sonunda onu göremez ve Gece' nin Karanlığına mahsur kalmış bir şekilde ağlıyordum. Ama hala düşüyordum. O' nun Karanlıkta parlayacak Işık' ını istiyordum..

Ve birden uyandım. Yatağımdan o kadar hızlı kalkmıştım ki başım dönüyordu. Tekar odaklanmam zor olmuştu. Tam o sırada pencereden dışarıya, dolunaya bakarak iç geçirdim. Zihnimde bir ses " Gece Seni Seçti. Ölümün Doğuşun olacak.. Kendine iyi bak kızım. Gece' nin çocuğu olmak her zaman zor olmuştur. Karanlık' ta ki Işık' ın ne olduğunu anlayana kadar hoşçakal.. " dedi. Çocuksu ve narin bir sesti bu. Şaşırmamıştım. Çünkü biliyordum ve tam o sırada dizlerimin bağı çözülerek yere düştüm. Ne olduğum benim için büyük bir olaydı artık..
Kullanıcı profilini gör
Fiona Rosalié Bathory
Kurucu Admin | Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri | 4. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 100
Kurucu Admin | Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri | 4. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 100

MesajKonu: Geri: V i o l l e t t e ELenore L a f o é t !   Çarş. Tem. 07, 2010 12:40 pm

Çok kısa, aslında teknik olarak puanlamam gerek ama pratikte puanlıyorum da sitemizin yeni olmasından..
Puanın 70* ne olmak istediğini belirt..

MesajKonu: Geri: V i o l l e t t e ELenore L a f o é t !   Çarş. Tem. 07, 2010 1:03 pm

5. sınıf mavi çaylak olmak istiyorum Smile
Kullanıcı profilini gör

V i o l l e t t e ELenore L a f o é t !
1 sayfadaki 1 sayfası