Gece evine hoş geldin! Gece seni seçti. Tanrıça'nın eli üzerinde olsun! Kutsanmaya..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
RPG KOYMAYAN ÜYELER 'İNSAN' OLACAKTIR! RPG'NİZİ KOYUP PUANLATTIKTAN SONRA FARKLI BİR RÜTBE ALABİLİRSİNİZ.. LÜTFEN HERKES BAŞVURULARINI YAPSIN! ÜYE OLDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ Smile

Paylaş | 

İhanet Acı Verir

YazarMesaj
Meg Katie Volterras
Admin | 6. sınıf çaylak | Karanlık Kız | Güç seviyesi: 100

MesajKonu: İhanet Acı Verir   Çarş. Haz. 09, 2010 4:29 pm

Edward

...Edward derin bir nefes aldı. Sharon ne kadar da çok konuşuyordu böyle! Michelle' in tabiriyle "OMG" . Edward Sharon' dan ayrılmak istiyordu. Ama nasıl söyleye bilirdi ki bunu ? Sharon aslında güzel hatta çok güzel bir kızdı. Ateşi çağrıştıran kızıl saçları, derin sular gibi mavi gözleri, mermer gibi pürüzsüz ve beyaz bir teni vardı. Aslında Edward da fena sayılmazdı hani. Sarı ve kahverenginin karışımı çok güzel saçları ve gökyüzünü andıran mavi gözleri vardı. İri bir yapıya sahipti. Kaslı bir vücudu vardı. Boyuda kısa değildi hani. Ama liseye yeni bir kız gelmişti. Adı Meg Katie March' tı. Kızın uzun bir boyu, kahverengi saçları ( saçları güneşte altın sarısı gibi karamel bir renk alıyordu ve bu Edward' ın çok hoşuna gitmişti. Onun saçlarına dokunma hissi yaratuyordu ve Edward buna karşı koymaya zorlanıyordu.) çikolata kahvesi gözleri vardı. Çok güçlü ve ayakları yere sağlam basan bir kişiliği vardı. Meg uzaktan çok tehlikeli duruyordu. Edward dalmışken Sharon'un tiz sesi onu hayal dünyasından kopardı " Hey Leonard beni dinlemiyor musun? " dedi. Edward başını istemsizce Sharon' a çevirdi. " Seninle konuşmamız lazım Sharon. " dedi ve okul bahçesinin arkasına doğru yürümeye başladı. Sonra durdu. Sharon kollarını göğsünde bitiştirmiş Edward' a bakıyordu. Edward derin bir nefes alarak konuşmaya başladı " Sharon sözümü kesmeden beni dinle. Artık bu ilişki yürüyemez. Çünkü ben artık senden hoşlanmıyorum. Kalbim başkası için atıyor. Seni üzmek istemezdim ama eğer bunları söylemeseydim ileride daha çok üzülecektin. Artık bitirelim Sharon. " dedi. Sharon' nun yüzü daha da beyazlamış kağıt gibi olmuştu. Gözleri kocaman olmuş şaşkın halde Edward' a bakıyordu. Sonra birden toparlandı. " Neden Leonard neden? " dedi ve ağlayarak uzaklaştı. Edward kendi bedenini taşıyamayacak halde olduğu için banka oturdu. Aslında Sharon'a bunu yapmak istemezdi ama Meg gelince hayatı altüst olmuştu. Kalbi Meg diyerek atıyordu. Bunları düşünürken birisinin ayaklarının dibine ders notlarını düşürdüğünü farketti. Kafasını kaldırdığında Meg'i gördü. Kalbi sanki karşı duvara çarpıp geri dönecekmiş gibi hızla atmaya başladı. Meg eğildi ve kağıtları toplamaya başladı. Edward ona yardım etmek için uzandı ama Meg onun elini itti. Edward şaşkın gözlerle Meg'e baktı. Meg " Yardımın gerekmiyor kendim toplarım. "dedi. Edward bir şey diyemedi. Meg arkasını dönüp yürümeye başladı. Edward arkasından koştu ve " Meg öğle yemeğini sizin masda yiyebilir miyim? Ben Sharon' da ayrıldım ve artık o masada oturamam. " dedi. Meg sanki yüzünde bir ifade saklamaya çalışıyormuş gibi zorlandı ama sonra yüzü tekrar eski soğuk ve muhteşem haline döndü. " Tamam. " dedi ve uzaklaştı. Edward yüzünde şapşal bir gülümsemeyle arkasını döndü ve yürüdü. Gülümserken vampir dişleri ortaya çıkmıştı.

----------------------------

Meg

Meg inanamıyordu. Okulun en popüler çocuğu onun masasına oturacaktı. Meg gülümsememek için kendini zor tuttu. İnanmak çok güçtü. Meg toparlandı ve yürümeye başladı. Öğleyi dört gözle bekliyordu. Ama küçük bir işi vardı. Edebiyat dersini asması gerekiyordu. Meg bir yok ediciydi ve ona verilen görev köprü altında toplanacak 3 vampiri yok etmekti. Meg arabasına atlayıp eve doğru yol aldı. Meg'in arabası çok güzeldi. Aston Martin V12 Vanquish kullanıyordu ve bu çok havalıydı. Meg arabalara çok düşkündü. Edward Leonard' ında arabasını uzaktan incelemişti. O da bir Gallardo LP560-4 kullanıyordu ve süper ötesiydi. Meg hemen eve varmıştı. Kapıyı açtı. Meg'in anne ve babası Fransa' da yaşıyorlardı. Meg odasına gidip Zigana Sport, Desert Eagle' sini ve birde Dragunov ( Kanas ) ' unu aldı. Bunlar çok özel silahlardı. Meg en son sandıktan özel hançerini çıkardı. Bu hançerle bir çok vampir öldürmüştü. Meg Dragunov' u özel çantasına koydu ve aşağı indi. Arabası hemen çalıştı ve Meg aceleyle gaza bastı. Daha bir öple yemeği randevusu vardı. Meg çabucak köprü altına geldi. Zigana Sport ve çok sevdiği Desert Eagle' sini ellerine aldı ve yürümeye başladı. Vampir ucubelerin sesini duyabiliyordu. Yavaşça yaklaştı ve silahların susturucularını taktı. Köşede duran iki vampire yöneldi. 2 el ateş açtıktan sonra sıçrayarak ikisininde kalplerine hançeri sapladı. Geri çekildi. Vampirlerin uzuvları hala hareket ediyordu. Meg onları ateşe verdi. Bir vampir kalmıştı ve onuda öldürmek çok kolay olacaktı. Meg yavaşça vampirin arkasına yürüdü hançeri kaldırdı ve tam saplayacakken vampir Meg'e döndü. Aman Tanrım! Bu Edward Leonard Wesley' di. Edward şaşkın gözlerle Meg' e baktı. Meg şimdi ne yapacaktı? Ebedi aşkını öldürecek mi yoksa onu sevmeye devam mı edecekti? Edward " Meg sen bir yok edici misin? " dedi. Meg kafasını salladı. Edward " Beni dinlemelisin. Ölmeden önce sana bunları söylemem lazım. Meg ben seni çok seviyorum. " dedi. Meg bunları duyunca dünyalar onun olmuştu. Şimdi işler daha da sarpa sarmıştı. Edward " Meg sende benden hoşlanıyor musun? " dedi. Meg yutkundu. Şimdi ya Edward'ı öldürecekti yada onu sevdiğini itiraf edecekti. Meg elindeki hançeri yere attı. Edward Meg'in hiç beklemediği bir hareketle hançeri alıp Meg'in göğsüne sapladı. Meg dizlerinin üstüne çöktü. Hançere baktı, sonra sevdiği adama. Ölmeden önce ağzından iki kelime döküldü " Seni seviyorum " ...
Kullanıcı profilini gör http://www.asilkan.yetkinforum.com
Fiona Rosalié Bathory
Kurucu Admin | Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri | 4. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 100
Kurucu Admin | Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri | 4. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 100

MesajKonu: Geri: İhanet Acı Verir   Çarş. Haz. 09, 2010 7:31 pm

Bayıldımm (: Akıcı bir rpg olmuş. Betimlemeler iyiydi. 100* Lütfen ne olmak istediğini belirt..

En son Fiona Rosalie Bathory tarafından Perş. Haz. 10, 2010 9:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://houseofnight.yetkinforum.net
Meg Katie Volterras

MesajKonu: Geri: İhanet Acı Verir   Perş. Haz. 10, 2010 9:09 am

6. sınıf çaylak olur mu ?
Kullanıcı profilini gör http://www.asilkan.yetkinforum.com
Fiona Rosalié Bathory

MesajKonu: Geri: İhanet Acı Verir   Perş. Haz. 10, 2010 9:30 pm

Oldu bile (:

İhanet Acı Verir
1 sayfadaki 1 sayfası