Gece evine hoş geldin! Gece seni seçti. Tanrıça'nın eli üzerinde olsun! Kutsanmaya..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
RPG KOYMAYAN ÜYELER 'İNSAN' OLACAKTIR! RPG'NİZİ KOYUP PUANLATTIKTAN SONRA FARKLI BİR RÜTBE ALABİLİRSİNİZ.. LÜTFEN HERKES BAŞVURULARINI YAPSIN! ÜYE OLDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ Smile

Paylaş | 

Element başvuruları

YazarMesaj
Fiona Rosalié Bathory
Kurucu Admin | Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri | 4. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 100
Kurucu Admin | Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri | 4. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 100

MesajKonu: Element başvuruları   Çarş. Haz. 09, 2010 4:09 pm

Başvurabilmek için puanınız en az 70 olmalıdır..

Başvuru için;
Ad-soyad:
Neden Nyx size bir element gücü bahşetti?:

En son Fiona Rosalié Bathory tarafından Perş. Tem. 01, 2010 2:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://houseofnight.yetkinforum.net
Anna ELena Ozera
Yüksek Moderatör | Karanlık Kızlar Liderinin Savaşçısı | 6. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 70
Yüksek Moderatör | Karanlık Kızlar Liderinin Savaşçısı | 6. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 70

MesajKonu: Geri: Element başvuruları   Çarş. Haz. 09, 2010 8:23 pm

Ad-Soyad : Anna ELena Ozera

Neden Nyx size bir element gücü bahşetti?: Ona olan inancım ve Prensesim'i en iyi şekilde koruyabilmem için..

Ateş Kızı ! Nyx'in eli üstünde (:
Admin: Fiona Rosalie Bathory

Admin | Karanlık Kız | 5. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 100
Admin | Karanlık Kız | 5. sınıf çaylak | Güç seviyesi: 100

MesajKonu: Geri: Element başvuruları   C.tesi Haz. 12, 2010 7:23 pm

Başvuru için;
Ad-soyad: Natalia Ellié O'rélia
Neden Nyx size bir element gücü bahşetti?: Natalia Nyx'e her zaman bağlıdır ve onun adına herşeyi yapar . Bu yüzden Nyx çemberde bulunması ve one her daim yardımcı olması için ona bu gücü bahşetti...
Kullanıcı profilini gör
Androméda Alondra McKenna
5. sınıf çaylak
5. sınıf çaylak

MesajKonu: Geri: Element başvuruları   C.tesi Haz. 12, 2010 7:35 pm

Ad-soyad: Androméda Alondra McKenna
Neden Nyx size bir element gücü bahşetti?: Ah Nyx.. Öyle saf, öyle güzel ki.. Her şeyin pozitifliğini düşünen bir Tanrıça. Benim olduğum gibi tam bil asil. Yüce Hades'in yarattıklarından olduğunu düşünürdük hep. Oysa O'nun ihanet etmesi büyük bir ayıp ^^ Aslında Nyx'le aynı durumda olduğum için belki de bana bir element vermeli. Neler hissettiğini anladığım için de olabilir ^^ Ben de birçok insana ihanet etmek zorunda kaldım. Bu yüzden, O'nu iyi bildiğimden dolayı bana bir element vermeli ^^
Kullanıcı profilini gör
Fiona Rosalié Bathory

MesajKonu: Geri: Element başvuruları   C.tesi Haz. 12, 2010 7:46 pm

Natalia Ellié O'rélia. Sen 'Toprak Kızı'sın. Tanrıça'nın yolundan ayrılma. O sana inanıyor..

---

Abdroméda Alondra McKenna. Sen 'Ruh Kızı'sın.. Benim en çok hakim olduğum element olduğunu unutma. Nyx sana bir seçim hakkı veriyor ve senide tüm çaylaklarını sevdiği gibi seviyor.. Ona ihanet etmek başına kötü (!) şeyler getirebilir. O her zaman affedicidir, hiç bir zaman doğru yolu seçmek için geç değil..

İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Element başvuruları   Ptsi Haz. 14, 2010 3:28 pm

Ad-soyad: Serena Angela McEmpire
Neden Nyx size bir element gücü bahşetti?: Çünkü ben ona çok bağlıyım ve gücümü gerektiğinde kullanırım. Bana güveniyor ve onun yolunda olduğumu bana gösteriyor..
Kullanıcı profilini gör
Klotho Crystal Velour
5. sınıf çaylak
5. sınıf çaylak

MesajKonu: Geri: Element başvuruları   Paz Haz. 20, 2010 9:01 pm

Ad-soyad: Opaque Jacinthe McDibble
Neden Nyx size bir element gücü bahşetti?: İçimde Nyx aleyhine hiç bir duygu yok ona her şekilde bağlıyım, ne kadar kötü biri gibi gözüksemde..
Kullanıcı profilini gör

Element başvuruları
1 sayfadaki 1 sayfası